تبلیغات
میثاق - بندهای ناگفته‌ی توافقنامه(طنز)

 

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
افسران - بندهای ناگفته‌ی توافقنامه که هر افسری باید بداند! (طنز)

به منظور جلوگیری از اقدامات تروریستی و خرابکارانه ی "سایت افسران جنگ نرم" و رفع تهدید علیه صلح و امنیت اسراییل، اقدامات اعتماد ساز زیر بین طرفین ایران و 5+1 به توافق می رسد:


به ادامه مطلب توجه کنید!!!!

تعهدات ایران

1) ایران متعهد می شود که نام سایت "افسران جنگ نرم" را به "مهدکودک گل‌های ظریف" تغییر دهد و فکر تغییر مجدد نام سایت را هم به ذهن خود راه ندهد.

2) ایران باید نیمی از افسران افراطیِ سایت افسران جنگ نرم را "غیرفعال همیشگی برای همه" و نیم دیگر را به "افسرِ معتدلِ روحانی مچکر" تبدیل نماید.

3) ایران موظف است کلیه لینکهای مربوط به شادیهای پس از مذاکراتِ (گل!) ژنو را تعلیق و با لینکهای نشست خبری مهم جان کری معاوضه نماید.

4) ایران باید اجاره دسترسی به تمامی پیام‌های خصوصی کاربران سایت را به نمایندگان 5+1 بدهد.

5) بازرسان آژانسِ تامین امنیت اسراییل، در هرساعتی از شبانه‌روز باید امکان بازرسی کاملِ بخش پیامک‌های سایت افسران را داشته باشند.

تعهدات 5+1

1) در مقابل گروه 5+1 هم متعهد می شود بخشی از دارایی‌های مدریت سایت افسران را جهت خرید شکلات و آبنبات‌های آمریکایی و اروپایی، آزاد نماید.

2) سایت افسران همچنین می تواند تنقلات خریداری شده را به عنوان میان وعده بین افسران "دبستان" و "راهنمایی" به صورت رایگان توزیع کند.طبقه بندی: ســــیـــــــاســــــــــــیــــــ...،  خـــــــوانــــــدنــــــی هــا...، 
برچسب ها: طنز، توافقنامه، ژنو، تعهد،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 7 آذر 1392 توسط سرباز سایبری
لوگوی دوستان

تمامی حقوق این وبلاگ برای <-BlogTitle-> محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.